tygodnik opoczyński
Baza firm
 
Zdarzenia

 998

 

Miejscowe zagrożenia:
28 lutego w Opocznie na ul. Powstańców Wielkopolskich, trzy zastępy strażaków z PSP i OSP gasiły wyposażenie kotłowni oraz pomagały w oddymianiu pomieszczenia.
5 marca w Opocznie na ul. Perzyńskiego, dwa zastępy PSP zabezpieczały miejsce kolizji drogowej oraz usuwały jej skutki.

Pożary:
3 marca: * w Kraszkowie (gm. Opoczno) jeden zastęp PSP gasił śmieci w kontenerze * w Wielkiej Woli (gm. Paradyż) jeden zastęp OSP gasił pożar trawy na pow. około 20 arów * w Dłużniewicach (gm. Żarnów) podobne działania na pow. około 40 arów prowadził jeden zastęp OSP * w Kamieniu (gm. Sławno) 50 arów palącej się trawy gasił jeden zastęp OSP * w Dębie (gm. Poświętne) trawę na pow. około 40 arów gasił jeden zastęp OSP * w Opocznie na ul. Powstańców Wielkopolskich dwa zastępy PSP gasiły trawę na pow. około 40 arów * w Miedznej Murowanej (gm. Żarnów) strażacy z PSP i OSP gasili 50 arów palącej się trawy * w Niemojowicach Nowiny (gm. Żarnów) podobne działania prowadził jeden zastęp OSP na pow. ok. 30 arów * w Opocznie na ul. Przemysłowej jeden zastęp PSP gasił trawę na pow. ok. 8 arów,
4 marca: * w Petrykozach (gm. Białaczów) trawę na pow. 40 arów gasił jeden zastęp OSP * w Gawronach (gm. Sławno) jeden zastęp gasił trawę na pow. ok. 50 arów * w Strzelcach (gm. Mniszków) jeden zastęp OSP gasił trawę na pow. ok. 5 arów,
5 marca: * w Opocznie na ul. Ogrodowej jeden zastęp PSP gasił trawę na pow. ok. 5 arów * w Drzewicy na ul. Szkolnej jeden zastęp OSP gasił trawę na pow. ok. 90 arów * w Opocznie na ul. Parkowej, jeden zastęp PSP gasił pożar 10 arów trawy.
6 marca: * w Drzewicy na ul. Stawowej, jeden zastęp OSP gasił 35 arów palącej się trawy * w Opocznie na ul. Działkowej dwa zastępy PSP wygaszały piec, w kominie którego zapaliły się sadze oraz zabezpieczały miejsce zdarzenia. Właściciel budynku został pouczony o obowiązku dokonania okresowego przeglądu przewodów kominowych.


Artykuł ukazał się w wydaniu nr 10 (713) z dnia 11 Marca 2011r.
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »