tygodnik opoczyński
Baza firm
 
Zdarzenia

 998

 

Pożary
28 grudnia w Nadolu (gm. Żarnów), prawdopodobnie w wyniku podpalenia, doszło do pożaru dwóch kontenerów blaszanych, użytkowanych jako szatnie dla zawodników. W akcji gaśniczej udział wzięły trzy zastępy z PSP i OSP.
29 grudnia w Opocznie na ul. 17 Stycznia dwa zastępy z PSP i OSP zabezpieczały miejsce w którym zapaliły się sadze w kominie.
1 stycznia w Idzikowicach (gm. Drzewica) jeden zastęp PSP i cztery OSP gasiły palącą się stodołę.

Miejscowe zagrożenia:
20 grudnia: * w Domasznie (gm. Drzewica) jeden zastęp OSP usuwał powalone na drogę drzewo * w Wygnanowie (gm. Opoczno) jeden zastęp OSP wypompowywał wodę z zalanej piwnicy.
23 grudnia w Opocznie na ul. Kolberga jeden zastęp PSP zabezpieczał miejsce kolizji drogowej i usuwał plamę substancji ropopochodnej.
25 grudnia: * w Opocznie na ul. Powstańców Wielkopolskich strażacy z dwóch zastępów PSP zabezpieczali miejsce kolizji drogowej i usuwali jej skutki * w Ziębowie (gm. Opoczno), strażacy z jednego zastępu PSP wypompowywali wodę z zalanych pomieszczeń.
26 grudnia w Opocznie na ul. Kolberga strażacy z dwóch zastępów PSP zabezpieczali miejsce kolizji drogowej i usuwali jej skutki.
29 grudnia w Anielinie (gm. Poświętne), jeden zastęp OSP usuwał drzewo powalone na drogę.
30 grudnia: * w Soczówkach (gm. Żarnów) trzy zastępy PSP i jeden OSP zabezpieczały miejsce wypadku drogowego. Strażacy udzielili pierwszej pomocy przedmedycznej poszkodowanym w zdarzeniu * w Opocznie na ul. Staromiejskiej dwa zastępy PSP zabezpieczały miejsce wypadku drogowego i usuwały jego skutki * w Budkowie (gm. Żarnów) cztery zastępy z PSP i OSP udzielały niezbędnej pomocy przedmedycznej ofiarom wypadku drogowego, zabezpieczały miejsce zdarzenia i usuwały jego skutki.
31 grudnia: * w Opocznie na ul. Inowłodzkiej dwa zastępy PSP zabezpieczały miejsce zdarzenia drogowego i neutralizowały substancje ropopochodne z jezdni * w Sitowej ( gm. Opoczno) dwa zastępy PSP zabezpieczały miejsce wypadku drogowego i usuwały jego skutki.


Artykuł ukazał się w wydaniu nr 1 (704) z dnia 5 Stycznia 2011r.
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »