tygodnik opoczyński
Baza firm
 
Zdarzenia

 998

 

Pożary
1 sierpnia w Opocznie na ul. Norwida trzy zastępy PSP gasiły kryty papą garaż.

Miejscowe zagrożenia:
26 lipca w Ogonowicach (gm. Opoczno) trzy zastępy PSP zabezpieczały miejsce wypadku drogowego i usuwały jego skutki.
28 lipca w Jaworze Kolonii (gm. Mniszków), dwa zastępy PSP i trzy OSP zabezpieczały miejsce wypadku drogowego i usuwały jego skutki.
29 lipca: * w Paszkowicach (gm. Żarnów) jeden zastęp PSP naprawiał gniazdo bocianie i umieszczał w nim młodego bociana * w Prymusowej Woli (gm. Sławno) po jednym zastępie z PSP i OSP zabezpieczały miejsce kolizji drogowej i usuwały jej skutki.
30 lipca: * w Opocznie na ul. Piotrkowskiej, prawdopodobnie w wyniku uderzenia samochodu ciężarowego doszło do nadłamania słupa energetycznego i pochylenia się go nad jezdnię a także zerwania linii energetycznej. Dwa zastępy PSP zabezpieczały miejsce zdarzenia oraz usuwały jego skutki * w Opocznie na ul. Inowłodzkiej trzy zastępy PSP pomagały ratownikom w dotarciu do osoby poszkodowanej, zabezpieczały miejsce wypadku drogowego i usuwały jego skutki * w Solcu (gm. Paradyż) jeden zastęp PSP i dwa OSP zabezpieczały miejsce wypadku drogowego i usuwały jego skutki * w Radoni (gm. Mniszków) dwa zastępy OSP i jeden PSP wykonywały podobne zadanie.
31 lipca w Kazimierzowie (gm. Paradyż) jeden zastęp PSP i dwa OSP zabezpieczały miejsce wypadku drogowego i usuwały jego skutki * w Petrykozach (gm. Białaczów), jeden zastęp PSP usuwał gniazda os znajdujące się pod podłogą budynku mieszkalnego.
1 sierpnia: * w Skroninie (gm. Białaczów), jeden zastęp OSP wypompowywał wodę z piwnic budynku mieszkalnego * w Opocznie na ul. Partyzantów, jeden zastęp PSP pomógł uwolnić zaplątaną w sznurek jaskółkę.


Artykuł ukazał się w wydaniu nr 31 (682) z dnia 6 Sierpnia 2010r.
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »