tygodnik opoczyński
Baza firm
 
Zdarzenia

 998

 

Pożary:
12 kwietnia: * w Mariampolu (gm. Paradyż) jeden zastęp PSP i trzy OSP gasiły pożar słomy * w Ogonowicach (gm. Opoczno) dwa zastępy PSP gasiły pożar trawy na obszarze ok. 10 arów.
13 kwietnia: * w Opocznie na ul. Wałowej dwa zastępy strażaków z PSP i OSP gasiły palącą się na obszarze ok. 20 arów trawę na nasypie kolejowym * w Mroczkowie Gościnnym (gm. Opoczno) jeden zastęp PSP gasił, palącą się na obszarze ok. 10 arów, trawę.
17 kwietnia: * w Żelazowicach (gm. Białaczów) jeden zastęp OSP gasił, palące się na obszarze ok. 40 arów, poszycie leśne * w Bielowicach (gm. Opoczno) doszło do zapalenia się sadzy w przewodzie kominowym. Miejsce zdarzenia zabezpieczał jeden zastęp PSP.
18 kwietnia: w Zakrzewie (gm. Białaczów) jeden zastęp OSP gasił, palącą się na powierzchni ok. 10 arów, trawę. Tego dnia podobne działania prowadzone były: trzykrotnie w Opocznie, na ul. Przemysłowej, ul. Kopernika i dwóch innych miejscach * w Wólce Kuligowskiej (gm. Poświętne) jeden zastęp OSP gasił trawę palącą się na powierzchni ok. 20 arów * w Petrykozach (gm. Białaczów) jeden zastęp OSP gasił palącą się trawe na powierzchni 10 arów.

Miejscowe zagrożenia:
11 kwietnia w Opocznie na ul. Partyzantów jeden zastęp PSP zabezpieczał miejsce kolizji drogowej i usuwał jej skutki.
15 kwietnia w Ostrowie (gm. Opoczno), jeden zastęp PSP wycinał gałęzie uniemożliwiające dostęp do gniazda powracającym bocianom.


Artykuł ukazał się w wydaniu nr 16 (667) z dnia 23 Kwietnia 2010r.
W dziale Zdarzenia dostępne są również artykuły:

Pokaż pełny spis treści
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »