tygodnik opoczyński
Ogłoszenia
Wyróżnione
TYNKI GIPSOWE AGREGATEM, cementowo-wapienne, ...
czytaj dalej »

Zatrudnię brukarzy/ekipy. Praca w Warszawie. ...
czytaj dalej »

ZATRUDNIĘ ELEKTRYKÓW, POMOC ELEKTRYKA, TEL. ...
czytaj dalej »
Baza firm
 
Zdarzenia

 998

 

Pożary:
19 stycznia w Białaczowie na ul. Wąskiej, prawdopodobnie w skutek zaprószenia ognia, zapalił się pustostan. Z ogniem walczyły dwa zastępy PSP i dwa OSP.
24 stycznia w Opocznie na ul. Szkolnej doszło do pożaru budynku mieszkalnego. Ogień gasiły trzy zastępy PSP i jeden OSP.

Miejscowe zagrożenia:
20 stycznia w Opocznie na ul. Westerplatte dwa zastępy strażaków zabezpieczały miejsce zdarzenia drogowego i usuwały jego skutki.
21 stycznia w Drzewicy na ul. Warszawskiej jeden zastęp OSP wypompowywał wodę z piwnicy.
22 stycznia w Giełzowie (gm. Drzewica) jeden zastęp PSP wyciągał pługopiaskarkę, która utknęła w przydrożnym rowie i blokowała przejazd.
23 stycznia w Paradyżu na ul. Piotrkowskiej jeden zastęp PSP i jeden OSP zabepieczały miejsce zdarzenia drogowego i usuwały jego skutki.
24 stycznia w Opocznie na ul. Kuligowskiej strażacy z jednego zastępu PSP udzielali pierwszej pomocy przedmedycznej osobie, która prawdopodobnie zatruła się gazem.
25 stycznia w Ponikle (gm. Poświętne), dwa zastępy OSP uwalniały zaplątanego w sznurek i przymarzniętego do lodu łabędzia.
26 stycznia: * w Opocznie na ul. Garncarskiej jeden zastęp PSP pomagał policji i Straży Miejskiej w dostaniu się do budynku mieszkalnego gdzie prawdopodobnie miała znajdować się osoba potrzebująca pomocy * w Gapininie (gm. Poświętne) jeden zastęp PSP i jeden OSP uwalniały przymarzniętego łabędzia.
28 stycznia w Dzielnej (gm. Opoczno) kierująca renaultem clio wpadła w poślizg i dachowała. Strażacy zabezpieczyli miejsce zdarzenia i udzielili poszkodowanej wsparcia psychicznego.


Artykuł ukazał się w wydaniu nr 5 (656) z dnia 5 Lutego 2010r.
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »