tygodnik opoczyński
Baza firm
 
Zdarzenia

 998

 


Pożary
30 marca w Opocznie na ul. Piotrkowskiej cztery zastępy PSP oraz jeden OSP gasiły sadze w kominie,
3 kwietnia w Modrzewku (gm. Opoczno) trzy zastępy z PSP i dwa z OSP gasiły sadze w kominie. Strażacy wygasili piec, ugasili sadze, przewietrzyli pomieszczenia, udzielili pierwszej pomocy przedmedycznej mieszkańcom oraz wykonali pomiary czujnikiem wielogazowym.

Miejscowe zagrożenia
30 marca w Opocznie na ul. Westerplatte dwa zastępy PSP usuwały nadłamane konary przydrożnych drzew.
31 marca w Anielinie (gm. Poświętne) trzy zastępy PSP i dwa OSP zabezpieczały miejsce zdarzenia drogowego i usuwały jego skutki.
1 kwietnia: * w Sławnie jeden zastęp OSP usuwał powalone na jezdnią drzewo * w Zachorzowie (gm. Sławno) jeden zastęp PSP usuwał powalone w wyniku silnych wiatrów drzewo z drogi * podobne działania w Białaczowie prowadził jeden zastęp PSP * w Błogiem Rządowym jeden zastęp PSP i jeden OSP zabezpieczały miejsce zerwania energetycznej linii niskiego napięcia * w Myśliborzu (gm. Żarnów) jeden zastęp OSP doszło zabezpieczał miejsce przewrócenia się drzewa na linię energetyczną.
2 kwietnia: * w Opocznie trzy zastępy PSP zabezpieczały miejsce zdarzenia i ponownie zamocowały zerwaną rynnę na kościele * w Libiszowie Kolonii (gm. Opoczno) dwa zastępy z PSP i jeden z OSP usuwały nadłamane konary drzewa * w Brzustówku (gm. Opoczno) zastępy z PSP i OSP usuwały gałęzie utrudniające bocianom dostęp do gniazda.
3 kwietnia w Opocznie na ul. Słowackiego jeden zastęp PSP otwierał drzwi do mieszkania, w którym znajdowała się starsza osoba wzywająca pomocy.
4 kwietnia: * w Stefanowie (gm. Poświętne) jeden zastęp OSP zdejmował kota z drzewa * w Januszewicah (gm. Opoczno) dwa zastępy PSP zabezpieczały miejsce zdarzenia drogowego i usuwały jego skutki.


Artykuł ukazał się w wydaniu nr 14 (925) z dnia 10 Kwietnia 2015r.
W dziale Zdarzenia dostępne są również artykuły:

Pokaż pełny spis treści
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »