tygodnik opoczyński
Baza firm
 
Zdarzenia

 998

 


Pożary
9 marca: * w Kamilówce (gm. Sławno) jeden zastęp PSP i jeden OSP gasiły trawy na pow. około 0,2 ha * podobne działania na pow. około 0,06 ha prowadził jeden zastęp PSP i dwa OSP w Radzicach Małych (gm. Drzewica) * jeden zastęp OSP gasił 0,05 ha traw w Patrykozach (gm. Białaczów) * w Drzewicy na ul. Błonie trawy na pow. 0,06 ha gasił jeden zastęp OSP * w Niemojowicach (gm. Żarnów) jeden zastęp OSP gasił trawy na pow. około 0,05 ha * jeden zastęp PSP i trzy OSP gasiły trawy na pow. aż 9 ha w Wierzchowiskach (gm. Żarnów) * w Kamieniu (gm. Sławno) jeden zastęp OSP gasił trawy na pow. około 0,06 ha.
10 marca: * w Antoniówce (gm. Sławno) strażacy gasili trawy na pow. około 0,01 ha * w Ostrowiu (gm. Opoczno) trawy paliły się na pow. około 0,9 ha * w Bronowie (gm. Żarnów) trawy paliły się na pow. około 0,3 ha * w Bukowiec Opoczyńskim (gm. Opoczno) doszło do pożaru suchej trawy na pow. około 0,04 ha * około 0,5 ha zajmował pożar traw w Woli Załężnej (gm. Opoczno) * w Bronowie (gm. Żarnów) powierzchnia palących się traw obejmowała 0,01 * również w gminie Żarnów, w Niemojowicach trawy paliły się na pow. 0,4 ha * w Opocznie przy ul. Powstańców Wielkopolskich paliły się trawy na pow. 0,04 ha * w Prymusowej Wola (gm. Sławno) pożar traw objął pow. około 0,03 ha *
11 marca: * w Opocznie na ul. Powstańców Wielkopolskich trawy paliły się na pow. 0,05 ha * w Sławnie na pl. Kościelnym dwa zastępy PSP oraz cztery OSP gasiły stodołę.
12 marca: * trawy płonęły w Drzewicy na pow. około 6 ha * w Opocznie: * na ul. Przemysłowej pożar traw objął 0,2 ha * na ul. Piotrkowskiej ? 0,05 ha * na ul. Wałowej ? 0,03 ha * na ul. Przemysłowej ? 0,25 ha i 0,5 ha * na ul. Prymasa Stefana Wyszyńskiego paliły się trawy na pow. 0,01 ha * w Niemojowicach (gm. Żarnów) pożar traw objął około 0,5 ha * w Opocznie, na ul. Kolejowej 8 pożar objął 0,02 ha * w Jasionie (gm. Żarnów) trawy paliły się na powierzchni 0,8 ha.
13 marca w Skroninie 47 (gm. Białaczów) jeden zastęp PSP i pięć OSP gasiły stodołę.

Miejscowe zagrożenia
10 marca: w Opocznie na ul. Jana Pawła II strażacy z jednego zastęp PSP zabezpieczali miejsce wycieku gazu. Okazało się, że ulatniał się z instalacji samochodowej.
11 marca * w Kraśnicy (gm. Opoczno) dwa zastępy PSP zabezpieczały miejsce kolizji dwóch samochodów i neutralizowały substancje chemiczne z ulicy.
12 marca: w Dzielnej (gm. Opoczna) jeden zastęp jeden zastępy PSP i jeden OSP oraz samochód operacyjny PSP zabezpieczały miejsce kolizji drogowej i usuwały jej skutki.


Artykuł ukazał się w wydaniu nr 11 (922) z dnia 20 Marca 2015r.
W dziale Zdarzenia dostępne są również artykuły:

Pokaż pełny spis treści
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »