tygodnik opoczyński
Baza firm
 
Zdarzenia

 998

 


Miejscowe zagrożenia
7 lipca: strażacy usuwali gniazda os: w Skórkowicach (gm. Żarnów) jeden zastęp OSP z budynku mieszkalnego, w Radzicach Dużych (gm. Drzewica) jeden zastęp OSP z budynku mieszkalnego, w Skroninie (gm. Białaczów) jeden zastęp PSP ze szczeliny w ścianie budynku, w Kraśnicy (gm. Opoczno) jeden zastęp PSP z poddasza budynku mieszkalnego, dwukrotnie w Brzustowcu (gm. Drzewica) ze strychu budynku mieszkalnego i z garażu, w Zarzęcinie (gm. Mniszków) jeden zastęp OSP z domku letniskowego.
8 lipca: * strażacy usuwali gniazda os: w Ostrowie (gm. Opoczno), w Giełzowie (gm. Drzewica), w Brzustowcu (gm. Drzewica) * w Opocznie jeden zastęp PSP i jeden OSP usuwały nadłamany konar przy wejściu do przedszkola * w Żarnowie na ul. Strażackiej jeden zastęp OSP oświetlał terenu podczas czynności dochodzeniowo-śledczych.
9 lipca: * w Budkowie (gm. Żarnów) jeden zastęp PSP usuwał nadłamany konar znad budynku mieszkalnego * w Opocznie na ul. Drzymały jeden zastęp PSP usuwał gniazdo szerszeni * w Woli Załężnej (gm. Opoczno) dwa zastępy PSP usuwały nadłamane konary drzewa zwisające nad budynkiem mieszkalnym.
12 lipca: * w Paradyżu na drodze krajowej nr 74 jeden zastęp PSP i dwa OSP zabezpieczały miejsce kolizji drogowej i usuwały jej skutki * podobne działania w Studziannie (gm. Poświętne) prowadziły trzy zastępy OSP i jeden PSP * w Zarzęcinie (gm. Mniszków) jeden zastęp OSP usuwał gniazdo os.
13 lipca: * w Gawronach (gm. Sławno) jeden zastęp OSP usuwał skutki kolizji drogowej * w Modrzewku (gm. Opoczno) jeden zastęp PSP usuwał gniazdo os.


Artykuł ukazał się w wydaniu nr 29 (888) z dnia 18 Lipca 2014r.
W dziale Zdarzenia dostępne są również artykuły:

Pokaż pełny spis treści
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »