tygodnik opoczyński
Baza firm
 
Zdarzenia

 998

 


Pożary
30 czerwca w Białaczowie, na ul. Wąskiej, w skutek braku ostrożności dorosłych przy posługiwaniu się ogniem otwartym, doszło do zadymienia w mieszkaniu, w wyniku czego poszkodowana została jedna osoba. Na miejsce działały cztery zastępy, jeden PSP i trzy OSP. Strażacy ewakuowali osoby zagrożone, udzielili im wsparcia psychicznego mi przekazali ratownikom pogotowia, ugasili pożar i oddymili pomieszczenia.
3 lipca w Opocznie, na ul. Wyszyńskiego, trzy zastępy PSP gasiły śmieci na balkonie zakładu kosmetycznego.
4 lipca w Wielkiej Woli (gm. Paradyż) jeden zastęp OSP gasił trawy na powierzchni około 2 arów.
6 lipca: * w Soczówkach (gm. Żarnów) jeden zastęp OSP i dwa PSP gasiły quada * w Radzicach Małych (gm. Drzewica) jeden zastęp PSP i jeden OSP gasiły pożar traw na pow. 0,05 ha nasypu kolejowego oraz odgromnik trakcji elektrycznej, w którym nastąpiło zwarcie.

Miejscowe zagrożenia
30 czerwca: * w Drzewicy na pl. Narutowicza jeden zastęp OSP usuwał znajdujące się na poddaszu budynku jednorodzinnego gniazdo os * w Opocznie na ul. Biernackiego jeden zastęp PSP usuwał nadłamany konar drzewa.
2 lipca w w Wójcinie (gm. Paradyż) jeden zastęp OSP usuwał gniazdo os znajdujące się w szczelinie ściany budynku mieszkalnego.
3 lipca: * w Antoniówce (gm. Sławno) jeden zastęp PSP usuwał gniazdo os znajdujące się na strychu budynku mieszkalnego.
4 lipca: * w Mroczkowie Dużym (gm. Opoczno) jeden zastęp PSP usuwał gniazdo os, znajdujące się na drzewie, obok budynku mieszkalnego * w Opocznie na ul. Staszica, jeden zastęp PSP usuwał gniazdo os z budynku gospodarczego * w Opocznie na al. Sportowej jeden zastęp PSP zdejmował kota z drzewa, który nie mógł sam zejść * w Buczku (gm. Poświętne) jeden zastęp PSP usuwał gniazdo os z budynku gospodarczego.
5 lipca: strażacy w pięciu miejscachP usuwali gniazda os.
6 lipca: * w Kraszkowie (gm. Opoczno) jeden zastęp PSP usuwał gniazdo os z budynku mieszkalnego * w Radoni (gm. Mniszków) dwa zastępy PSP i dwa OPSP zabezpieczały miejsce zderzenia dwóch samochodów osobowych z busem, strażący udzielili pomocy przedmedycznej osobie poszkodowanej i usuwali skutki wypadku.


Artykuł ukazał się w wydaniu nr 28 (887) z dnia 11 Lipca 2014r.
W dziale Zdarzenia dostępne są również artykuły:

Pokaż pełny spis treści
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »