tygodnik opoczyński
Ogłoszenia
Wyróżnione
ZATRUDNIĘ ELEKTRYKÓW, POMOC ELEKTRYKA, TEL. ...
czytaj dalej »

@UROLOG dr n. med. K. DĄBROWSKI, USG. WAZEKTOMIA* ...
czytaj dalej »

WAZEKTOMIA, tel. 602-19-04-29, ...
czytaj dalej »
Baza firm
 
Zdarzenia

 998

 

Miejscowe zagrożenia
14 maja w Zameczku (gm. Opoczno) dwa zastępy PSP i jeden OSP zabezpieczały miejsce wypadku drogowego, pomogały osobie poszkodowanej oraz usuwały skutki zdarzenia.
15 maja: * w Januszewicach (gm. Opoczno) dwa zastępy PSP usuwały skutki kolizji * w Żdżarach (gm. Drzewica) jeden zastęp OSP wycinał nadłamany konar drzewa, wiszący nad drogą powiatową * w Różannie (gm. Opoczno) jeden zastęp PSP pomagał ratownikom w transporcie chorego z domu do karetki.
16 maja: * w Honoratowie (gm. Paradyż) jeden zastęp PSP i dwa OSP zabezpieczały miejsce wypadku drogowego oraz usuwały jego skutki * w Jelni (gm. Drzewica) trzy zastępy PSP usuwały drzewo powalone na budynek gospodarczy * w Mniszkowie jeden zastęp PSP i jeden OSP zabezpieczały miejsce zdarzenia drogowego oraz usuwały jego skutki.
17 maja: * w Żarnowie na ul. Piotrkowskiej, na skutek intensywnych opadów doszło do miejscowego zalania drogi krajowej nr 74. Miejsce zdarzenia zabezpieczali strażacy z jednego zastępu OSP * w Jelni (gm. Drzewica) jeden zastęp OSP wypompowywał wodę z piwnicy * podobne działania prowadził jeden zastęp PSP w Dąnbrówce (gm. Sławno), w Wielkiej Woli (gm. Paradyż), w Zarzęcinie (gm. Mniszków).


Artykuł ukazał się w wydaniu nr 21 (880) z dnia 23 Maja 2014r.
W dziale Zdarzenia dostępne są również artykuły:

Pokaż pełny spis treści
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »