tygodnik opoczyński
Ogłoszenia
Wyróżnione
WAZEKTOMIA, tel. 602-19-04-29, ...
czytaj dalej »

ZATRUDNIĘ pracownika do szlifowania elementów ...
czytaj dalej »

PRZYJMĘ pracownika przy pracach konserwacyjnych ...
czytaj dalej »
Baza firm
 
Zdarzenia

 998

 


Miejscowe zagrożenia
22 października doszło do wypadku dwóch samochodów osobowych w Dzielnej. Działania strażaków z trzech zastępów z PSP i OSP polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, odłączeniu akumulatorów, neutralizacji oraz uprzątnięciu pozostałości po kolizji * w Ziębowie (gm. Opoczno) miała miejsce kolizja z udziałem samochodu osobowego. W akcji ratowniczej uczestniczyły trzy zastępy PSP i OSP.
25 października na ul. Biernackiego doszło do wypadku z udziałem dwóch samochodów osobowych. Na pomoc ruszyły dwa zastępy PSP.
26 października w Wąglanach jeden zastęp PSP zabezpieczał miejsca zdarzenia oraz uprzątnął jezdnię po kolizji drogowej.
27 października w Kamieniu doszło do wypadku z udziałem samochodu osobowego. W akcji ratowniczej brało udział sześć zastępów z PSP i OSP. Strażacy zabezpieczyli miejsce, udzielili niezbędnej pomocy medycznej poszkodowanym osobom * w Sławnie trzy zastępy z PSP i OSP zabezpieczały lądowanie helikoptera Lotniczego Pogotowia Ratunkowego * w wyniku silnego wiatru na jezdnię i ogrodzenie posesji przewróciło się drzewo w Sławnie. Przeszkodę usunęły dwa zastępy z PSP i OSP * również w Karwicach i Kruszewcu na jezdnie przewróciły się drzewa. W każym przypadku do akcji wkroczył jeden zastęp OSP.

Pożary
23 października na ul. Kolberga, prawdopodobnie w wyniku niewłaściwej eksploatacji przewodu kominowego, doszło do zapalenia zewnętrznego ocieplenia komina na budynku użyteczności publicznej. Strażacy z pięciu zastępów z PSP i OSP zabezpieczyli miejsce zdarzenia, ugasili pożar i dokonali rozbiórki ok. 3 m2 zewnętrznego ocieplenia komina, wykonanego z elementów drewnianych, wełny mineralnej i blachy. W działaniach użyto kamery termowizyjnej oraz miernika wielogazowego w celu sprawdzenia ewentualnych zagrożeń wewnątrz budynku.


Artykuł ukazał się w wydaniu nr 44 (851) z dnia 1 Listopada 2013r.
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »