tygodnik opoczyński
Baza firm
 
Zdarzenia

 998

 


Miejscowe zagrożenia
15 października w Opocznie na terenach leśnych i nieużytkach na obrzeżach miasta, prowadzone były działania poszukiwawcze 72?letniego mężczyzny. Wspólne działania z policją prowadziło siedem zastępów z PSP i OSP oraz grupa poszukiwawcza z OSP w Aleksandrowie Łódzkim z psem ratowniczym. Po prawie trzech godzinach poszukiwań strażacy otrzymali informację, że zaginiona osoba sama dotarła do miejsca zamieszkania.
16 października: * w Opocznie na ul. Staromiejskiej dwa zastępy PSP zabezpieczały miejsce kolizji drogowej i usuwały jej skutki * w Opocznie na ul. Inowłodzkiej jeden zastęp PSP usuwał plamy substancji ropopochodnej z jezdni.
17 października w Zdyszewicach (gm. Żarnów) dwa zastępy z PSP i OSP usuwały spróchniałe konary drzewa, zwisające nad budynkiem mieszkalnym i zagrażające mieszkańcom.

Pożary
14 października w Drzewicy na ul. Fabrycznej jeden zastęp OSP gasił pożar drzewa.
17 października w Opocznie na ul. Kazimierza Wielkiego doszło do zadymienia mieszkania na pierwszym piętrze. Działania dwóch zastępów PSP polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, przewietrzeniu pomieszczeń oraz wycięciu ok. 1 m2 podłogi przylegającej do komina * w Opocznie na ul. Armii Ludowej jeden zastęp PSP gasił palące się ubrania w kontenerze.
20 października w Brzuzie (gm. Drzewica) pięć zastępów PSP i OSP gasiło budynek szkoły. W wyniku pożaru spaleniu uległo ok. 20 m2 drewnianych desek.


Artykuł ukazał się w wydaniu nr 43 (850) z dnia 25 Października 2013r.
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »