tygodnik opoczyński
Baza firm
 
Zdarzenia

 998

 


Miejscowe zagrożenia
17 czerwca: * w Sobieniu (gm. Białaczów) jeden zastęp PSP zdejmował młode bociany w celu przewiezienia ich do schroniska * w Opocznie na ul. Przemysłowej dwa zastępy PSP zabezpieczały miejsce wypadku drogowego oraz usuwały jego skutki * w Szadkowicach (gm. Sławno) jeden zastęp OSP wypompował około 8 m3 wody z piwnicy.
18 czerwca: * w Unewlu Kolonii (gm. Sławno) jeden zastęp PSP usuwał gniazdo szerszeni.
19 czerwca w Dębie Opoczyńskiej (gm. Poświętne) jeden zastęp PSP wypompował około 15 m3 zanieczyszczonej wody ze studni.
20 czerwca: * w Soczówkach (gm. Żarnów) jeden zastęp OSP usuwał konary drzewa z drogi * w Opocznie na ul. Leśnej jeden zastęp PSP neutralizował plamę substancji ropopochodnej.
21 czerwca: * w Paradyżu na ul. Przedborskiej jeden zastęp OSP usuwał rój pszczół * również w Paradyżu na ul. Przedborskiej jeden zastęp OSP usuwał gniazda os.
22 czerwca: * w Opocznie na ul. Piotrkowskiej dwa zastępy PSP zabezpieczały miejsce kolizji drogowej i usuwały jej skutki * w Drzewicy na ul. Hubala jeden zastęp OSP wypompował około 6 m3 wody z zalanej piwnicy * w Białaczowie na ul. Łąkowej, jeden zastęp PSP łapał zaskrońca * w Skroninie (gm. Białaczów) jeden zastępu OSP wypompował około 7 m3 wody z zalanej piwnicy.
23 czerwca: * w Antoniówce (gm. Sławno) jeden zastęp OSP usuwał powalone drzewo * w Opocznie na ul. Piotrkowskiej jeden zastępu PSP wypompował około 25 m3 wody z zagłębienia obok budynku * w Brzustowcu (gm. Drzewica) jeden zastęp OSP wypompował około 12 m3 wody z zalanej piwnicy * w Brzustówku (gm. Opoczno) dwa zastępy zebrały z zagłębień około 70 l oleju napędowego zmieszanego z wodą oraz neutralizowały plamy substancji ropopochodnej.

Pożary
19 czerwca: * w Różannie (gm. Opoczno) dwa zastępy PSP i jeden OSP gasiły płonący agregat * w Ogonowicach (gm. Opoczno) jeden zastęp PSP gasił palące się siano.


Artykuł ukazał się w wydaniu nr 26 (833) z dnia 28 Czerwca 2013r.
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »