tygodnik opoczyński
Baza firm
 
Zdarzenia

 998

 

Pożary:
- 28 września: * w Miedznej Drewnianej (gm. Białaczów) paliła się trawa na pow. Ok. 20 arów. Z ogniem walczył jeden zastęp OSP * w Żarnowie, paliła się trawa na pow. 0,5 ha. Z ogniem walczyły trzy zastępy OSP * w Zakrzowie (gm. Białaczów) paliło się poszycie leśne na pow. Ok. 5 arów. Z ogniem walczył jeden zastęp OSP.
- 1 października w Ludwinowie (gm. Sławno) paliła się stodoła. Z ogniem walczyły; jeden zastęp PSP i trzy OSP. W wyniku pożaru spaleniu uległ dach, ok. 3 m3 słomy, oraz dojarka do mleka. - 6 października w Paradyżu po jednym zastępie PSP i OSP zabezpieczały miejsce pożaru samochodu osobowego.
- 11 października w Opocznie na ul. Świerkowej paliły się śmieci w kontenerze. Ogień gasił jeden zastęp PSP.

Miejscowe zagrożenia:
- 29 września w Białaczowie dwa zastępy PSP usuwały nadłamane konary drzew, zagrażające przechodniom * w Kunicach (gm. Sławno) jeden zastęp PSP usuwał gniazdo os z terenu Publicznej Szkoły Podstawowej * w Opocznie na ul. 17 Stycznia jeden zastęp PSP zabezpieczał miejsca kolizji drogowej i usuwał jej skutki.
- 30 września w Opocznie na ul. Partyzantów jeden zastęp PSP wypompowywał wodę z zalanej piwnic * w Różannej (gm. Opoczno) jeden zastęp PSP zabezpieczał miejsce kolizji drogowej i usuwał jej skutki- 6 października; * w Żarnowie jeden zastęp OSP neutralizował substancję ropopochodną rozlaną na drodze na odcinku ok. 300 m * w Soczówkach (gm. Żarnów) jeden zastęp PSP i jeden OSP zabezpieczały miejsce wypadku drogowego i usuwały jego skutki * w Opocznie na ul. Piotrkowskiej jeden zastęp PSP usuwał nadłamane konary drzewa, zagrażające przechodniom * w Drzewicy na ul. Warszawskiej jeden zastęp PSP i jeden OSP zabezpieczały miejsce wypadku drogowego i usuwały jego skutki.
- 7 października w Opocznie na Alei Sportowej jeden zastęp PSP zabezpieczał lądowisko śmigłowca ratunkowego * w Grębenicach (gm. Żarnów) jeden zastęp PSP i jeden OSP zabezpieczały miejsce wypadku drogowego i usuwały jego skutki.
- 8 października w Wąglanach (gm. Białaczów) jeden zastęp PSP zabezpieczał miejsce zdarzenia drogowego i usuwał jego skutki. prawdopodobnie w wyniku niezachowania zasad bezpieczeństwa na drodze doszło do
- 11 października w Brzustowcu (gm. Drzewica) jeden zastęp PSP i dwa OSP zabezpieczały miejsce zdarzenia drogowego i usuwały jego skutki.


Artykuł ukazał się w wydaniu nr 41 (640) z dnia 16 Października 2009r.
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »