tygodnik opoczyński
Baza firm
 
Zdarzenia

 998

 


Pożary:
5 października w Opocznie przy ul. Ogrodowej jeden zastęp PSP gasił trawę na pow. około 1 ara.
6 października: * w Niemojowicach (gm. Żarnów) trzy zastępy PSP i OSP gasiły poszycie leśne na pow. około 15 arów * w Opocznie na ul. Staszica dwa zastępy PSP gasiły palące się materiały składowane w kotłowni budynku mieszkalnego. Strażacy zlokalizowali źródła ognia przy użyciu kamery termowizyjnej, ugasili pożar, wynieśli nadpaloną makulaturę oraz oddymili i przewietrzyli pomieszczenia * w Paradyżu, przy ulicy Piotrkowskiej jeden zastęp OSP gasił trawę na pow. około 0,2 ha.

Miejscowe zagrożenia:
1 października w Zarzęcinie (gm. Mniszków), jeden zastęp OSP usuwał gniazdo szerszeni z poddasza budynku mieszkalnego.
2 października w Paradyżu na drodze krajowej nr 74 trzy zastępy OSP zabezpieczały miejsca zdarzenia i neutralizowały rozlaną substancję ropopochodną.
3 października w Mroczkowie Dużym (gm. Opoczno) jeden zastęp PSP zabezpieczał miejsce kolizji drogowej i usuwał jej skutki.
4 października w Budkowie (gm. Żarnów) doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych. Miejsce zdarzenia zabezpieczały trzy zastępy z PSP i OSP.
5 października: * w Białaczowie trzy zastępy z PSP i OSP prowadziły poszukiwania zaginionej osoby, przeszukując lokalny zbiornik wodny * w Opocznie jeden zastęp PSP zabezpieczał miejsce kolizji drogowej oraz usuwał jej skutki.
6 października: * w Mniszkowie na ulicy Grabowej dwa zastępy z PSP i OSP usuwały gniazda szerszeni z poddasza budynku mieszkalnego * w Kunicach (gm. Sławno) jeden zastęp OSP usuwał złamany kanar.
7 października w Poświętnem jeden zastęp OSP usuwał drzewo powalone na drogę.


Artykuł ukazał się w wydaniu nr 41 (796) z dnia 12 Października 2012r.
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »