tygodnik opoczyński
Baza firm
 
Zdarzenia

 997

 

Pożary:
16 listopada w Opocznie a 20 listopada w Idzikowicach doszło do zapalenia się samochodów osobowych. W obu przypadkach do akcji skierowano dwa zastępy strażaków.
22 listopada: * w Przyłęku (gm. Paradyż) doszło do pożaru w budynku mieszkalnym. Jeden zastęp PSP i dwa OSP gasiły palące się na strychu materiały * w Brzustowcu (gm. Drzewica) zapalił się tunel foliowy. Do gaszenia skierowano jeden zastęp PSP i dwa OSP.

Miejscowe zagrożenia:
16 listopada w Opocznie na ul. Szpitalnej jeden zastęp OSP zabezpieczał miejsce zdarzenia drogowego.
18 listopada w Paradyżu na ul. Przedborskiej jeden zastęp PSP i dwa OSP zabezpieczały miejsce wypadku drogowego i usuwały jego skutki.
19 listopada: * w Brudzewicach (gm. Poświętne) jeden zastęp PSP i dwa OSP zabezpieczały miejsce tragicznego wypadku drogowego oraz usuwały jego skutki * w Drzewicy na ul. Hubala 16 jeden zastęp PSP oraz dwa zastępy OSP ratowały psa, który topił się w szambie.
22 listopada: * w Ogonowicach (gm. Opoczno) dwa zastępy PSP udzieliły pomocy poszkodowanym, zabezpieczały miejsce zdarzenia drogowego i usuwały jego skutki * w Dzielnej (gm. Opoczno) jeden zastęp PSP i jeden OSP zabezpieczały miejsca zdarzenia drogowego * w Brudzewicach (gm. Poświętne), jeden zastęp PSP i jeden OSP zabezpieczały miejsce zdarzenia drogowego.


Artykuł ukazał się w wydaniu nr 47 (646) z dnia 27 Listopada 2009r.
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »