tygodnik opoczyński
Baza firm
 
Drzewica

 „Mam talent” po drzewicku

 
Wiosna w Gimnazjum im. Jana Pawła II w Drzewicy

W poniedziałek, 21 marca wszyscy uczniowie Gimnazjum im. Jana Pawła II w Drzewicy obchodzili uroczyście pierwszy dzień wiosny. Z okazji tego dnia zostały skrócone godziny lekcyjne. Był to również dzień bez mundurków. Każdy uczeń został zobowiązany do założenia ubrania w kolorze zielonym, który miał przypominać wszystkim o tej radosnej porze roku.
Oryginalny program artystyczny zaprezentował Samorząd Uczniowski, który przygotował show „Mam talent” na wzór oglądanego w telewizji TVN. Brali w nim udział uczniowie prezentując różne talenty. Na scenie prezentowały się: kabarety „Nie widać” (w składnie Bartosz Dębowski i Filip Kołomański) i „Nie wiem” (Rafał Witkowski i Michał Gapys), zespół „Czerwone Pawiany” (Filip Kołomański, Daniel Gapys, Norbert Jura) i grupa taneczna „Baton Twix” (Iza Walasik, Marysia Pluta i Ada Witoń). Kostkę Rubika w 27 sekund ułożył Jacek Białek, a w krótkiej scence wystąpiły Natalia Minkina i Joanna Słodkowska.
W rolę prowadzących doskonale wcielili się Emilia Woźniak i Karol Kołodziejczyk, natomiast jury, które na wzór telewizyjnego komentowało i oceniało każdy występ, stanowiły Renata Dziedzic (w roli Małgorzaty Foremniak), Iga Wiktorowicz (jako Agnieszka Chylińska) i Janek Białek (jako Kuba Wojewódzki). Nad przygotowaniem uczniów czuwała Agnieszka Bogatek – opiekun samorządu.
Decyzją jury najlepszym duetem okazali się Rafał Witkowski i Filip Kołomański, zachwycając wszystkich wspaniałą grą aktorską, mimiką i choreografią. Program wszystkim bardzo się podobał, nic więc dziwnego, że uczniowie zapowiadają udział w kolejnym wiosennym show – już za rok.


Artykuł ukazał się w wydaniu nr 13 (716) z dnia 1 Kwietnia 2011r.
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »