tygodnik opoczyński
Ogłoszenia
Wyróżnione
PRZYJMĘ pracownika przy pracach konserwacyjnych ...
czytaj dalej »

@UROLOG dr n. med. K. DĄBROWSKI, USG. WAZEKTOMIA* ...
czytaj dalej »

ZATRUDNIĘ pracownika do szlifowania elementów ...
czytaj dalej »
Baza firm
 
Kultura

 „Młodzi kontra HIV”

 
Ania Stępień z ZSS nr 1 w gronie laureatów wojewódzkiego konkursu plastycznego pod nazwą

Rozstrzygnięto wojewódzki konkurs plastyczny związany z tematyką AIDS. W grupie 12 laureatów z całego województwa znalazła się uczennica Samorządowego Liceum Ogólnokształcącego, Anna Stępień. Jej plakat, zatytułowany „HIV jest jak piłka nożna”, znajdzie się w kalendarzu okolicznościowym na 2010 rok.
Konkurs plastyczny pod nazwą „Młodzież kontra HIV”, z okazji przypadającego 1 grudnia Światowego Dnia AIDS, ogłosiły wspólnie łódzkie Regionalne Centrum Polityki Społecznej i Wojewódzka Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna. W jego ramach uczniowie szkół ponadgimnazjalnych projektowali plakaty promujące zdrowy styl życia i postawy tolerancji i pomocy dla osób żyjących z HIV oraz przestrzegającego młodzież przed podejmowaniem ryzykownych zachowań skutkujących zakażeniem HIV. W powiatowym etapie konkursu praca Ani zajęła drugie miejsce i razem z plakatami Dominiki Bolarczyk z ZSO i Małgorzaty Grochowieckiej z ZSZ w Żarnowie wzięła udział w eliminacjach wojewódzkich.
Najlepsze prace z całego województwa oceniało powołane przez organizatorów konkursu jury, które wyłoniło 12 laureatów. W tym gronie znalazła się Ania Stępień, która we wtorek, 1 grudnia, w trakcie uroczystego podsumowania konkursu, zorganizowanego w ramach wojewódzkich obchodów Światowego Dnia AIDS, odebrała nagrodę z rąk marszałka województwa.
Prace laureatów zostaną zamieszczone w kalendarzu okolicznościowym na 2010 rok.


Artykuł ukazał się w wydaniu nr 48 (647) z dnia 4 Grudnia 2009r.
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »