tygodnik opoczyński
Ogłoszenia
Wyróżnione
WAZEKTOMIA, tel. 602-19-04-29, ...
czytaj dalej »

PRACA SEZONOWA ZBIÓR BORÓWKI RZECZYCA TEL. 661 ...
czytaj dalej »

@UROLOG dr n. med. K. DĄBROWSKI, USG. WAZEKTOMIA* ...
czytaj dalej »
Baza firm
 
Aktualności

 „Dom-Med” w Radzicach

 
Najlepszą ofertę na prowadzenie Ośrodka Zdrowia w Radzicach Dużych złożył prywatny ZOZ.

Jak już pisaliśmy, po przejęciu lecznicy w Radzicach i wyremontowaniu budynku placówki samorząd gminy Drzewica podjął decyzję o wydzierżawieniu nieruchomości na prowadzenie ośrodka zdrowia i punktu aptecznego. Przetarg został ogłoszony na początku grudnia. Jego celem było wyłonienie podmiotu, który będzie świadczył usługi medyczne w Radzicach.
Do przetargu stanęły opoczyński ZOZ oraz „Dom-Med” z Warszawy, mający swoją placówkę również w Opocznie. ZOZ z Nowego Miasta, który dotychczas prowadził działalność w Radziacach, dokumentów nie złożył.
Otwarcie ofert nastąpiło 15 stycznia. Komisja przetargowa brała pod uwagę następujące kryteria: zaproponowaną cenę dzierżawy, wielkość deklarowanych nakładów na modernizację ośrodka zdrowia i zakup sprzętu w ciągu trzech lat od zawarcia umowy, różnorodność proponowanych usług medycznych i dodatkowe wyposażenie ośrodka w sprzęt ponadstandardowy.
Według oceny komisji lepszą ofertę przedstawił Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej, Domowa Opieka Medyczna „Dom-Med” i to on został zwycięzcą przetargu.
Umowa dzierżawy na dziesięć lat powinna zostać zawarta w najbliższych tygodniach. Oprócz prowadzenia działalności medycznej dzierżawca będzie również zobowiązany do wykonywania bieżących remontów i napraw oraz utrzymywania porządku wokół budynku.


Artykuł ukazał się w wydaniu nr 4 (654) z dnia 29 Stycznia 2010r.
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »