tygodnik opoczyński
Ogłoszenia
Wyróżnione
TYNKI GIPSOWE AGREGATEM, cementowo-wapienne, ...
czytaj dalej »

@UROLOG dr n. med. K. DĄBROWSKI, USG. WAZEKTOMIA* ...
czytaj dalej »

WAZEKTOMIA, tel. 602-19-04-29, ...
czytaj dalej »
Baza firm
 
Aktualności

 2 mln zł dla zdolnej młodzieży

 
Ostatni dzień na składanie wniosków

Jeszcze tylko w czwartek i piątek, 30 września i 1 października uczniowie z województwa łódzkiego mogą się ubiegać o stypendia unijne przyznawane w ramach drugiej edycji Łódzkiego Regionalnego Programu Wspierania Młodzieży Szczególnie Uzdolnionej. Jest się o co starać – w tym roku stypendia w wysokości 600 zł miesięcznie otrzyma 300 uczniów gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych.
Pomoc skierowana jest do młodzieży pochodzącej z rodzin, których dochód w przeliczeniu na osobę nie przekracza 1008 zł lub 1166 zł (w przypadku ucznia z orzeczeniem o niepełnosprawności). Wynagrodzenie otrzyma także opiekun – nauczyciel stypendysty, który będzie sprawował opiekę dydaktyczna nad stypendystą.
Stypendia przyznawane są w ramach projektu unijnego realizowanego przez Departament Kultury i Edukacji Urzędu Marszałkowskiego w Łodzi. Całość środków finansowych przeznaczonych na jego realizację w latach 2007–2013 wynosi około 15 mln zł. W tym roku wśród zdolnej młodzieży pochodzącej z niezamożnych rodzin rozdysponowane zostanie ponad 2,1 mln zł.
Szczegółowe informacje dotyczące zasad ubiegania się o stypendium oraz niezbędne formularze, w tym wzór wniosku o przyznanie stypendium można znaleźć na stronie www.stypendium.info.pl lub po nr tel. 42 291 98 27.


Artykuł ukazał się w wydaniu nr 39 (690) z dnia 1 Października 2010r.
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »