tygodnik opoczyński
Baza firm
 
Zdarzenia

 29 przekroczeń

 


W miniony piątek, 20 marca, opoczyńscy policjanci prowadzili na terenie naszego powiatu akcję pod hasłem "Prędkość". W jej ramach odbyły się wzmożone kontrole prędkości. Choć ostrzegaliśmy, nie wszyscy zdjęli tego dnia nogę z gazu.
Na drogach pojawiło się więcej niż zwykle patroli, a wśród nich nieoznakowane radiowozy z wideorejestratorem. Policjanci wychwytywali kierowców poruszających się znacznie szybciej, niż powinni. Odnotowali 29 przekroczeń prędkości. Wszyscy piraci drogowi zostali ukarani mandatami.
Warunki pogodowe bardzo się poprawiły. Drogi są suche i kierowcy chętnie przyspieszają. Przy okazji przypominamy, że już pora pomyśleć o zmianie opon z zimowych na letnie. Przestrzegamy jednak przed wszelką brawurą, która może zgubić nawet doświadczonych kierowców. Pamiętajmy, aby na drodze kierować się przede wszystkim rozsądkiem. Warto też uważać na ostre słońce, które może oślepić w najmniej spodziewanym momencie i utrudnić kierowcy reakcję na wydarzenia na drodze. Używajmy osłon przeciwsłonecznych i ciemnych okularów. I noga z gazu!


Artykuł ukazał się w wydaniu nr 12 (923) z dnia 27 Marca 2015r.
W dziale Zdarzenia dostępne są również artykuły:

Pokaż pełny spis treści
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »