tygodnik opoczyński
Baza firm
 
Aktualności

 18 Finał WOŚP

 

10 stycznia w całej Polsce odbędzie się 18 Finał WOŚP. Fundacja Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy po raz drugi zbierać będzie pieniądze dla dzieci z chorobami nowotworowymi.
W Opocznie impreza będzie miała charakter bardzo skromny. Od godzin rannych na ulice Opoczna, Drzewicy, Paradyża, Ogonowic, Ostrowa wyruszą wolontariusze z puszkami. W opoczynskim sztabie, mieszczącym się w siedzibie Komendy Hufca przy ul. Kowalskiego 2, zarejestrowanych jest 146 osób. Będzie on działał w godz. od 11 do 21 w dniu Finału.
Od godz. 12 do 16 na Targowisku Miejskim przy ul. Szewskiej będzie można sprawdzić, dzięki uprzejmości Automobil Klubu z Tomaszowa Mazowieckiego, za niewielki datek na rzecz WOŚP, swoje umiejętności za kierownicą samochodów rajdowych. W rejonie MDK (parking koło pływalni) od godz. 12.00 do 16.00 będzie można obejrzeć, wsiąść a nawet przejechać się na wspaniałych motorach.
Od godz. 9.00 do 12.00 przy szpitalu, w stałym miejscu, czynny będzie punkt pobierania krwi.
O godz. 20:00 przy Miejskim Domu Kultury odbędzie się jak co roku, pokaz ogni sztucznych, sponsorowany przez władze samorządowe Opoczna.
Informacje bieżące na temat przygotowań do Finału można znaleźć na stronie http://sztabopoczno.blogspot.com


Artykuł ukazał się w wydaniu nr 1 (651) z dnia 8 Stycznia 2010r.
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »