tygodnik opoczyński
Baza firm
 
Sport

 "Żeromski" przy tenisowych stołach.

 
W piątek, 11 stycznia w Zespole Szkół Ogólnokształcących odbyły się wewnątrzszkolne mistrzostwa szkoły w tenisie stołowym dziewcząt i chłopcówOd lewej: nauczycielka Izabela Jaciubek, Kamil Jędrasik, Mateusz Przybyła, Agata Natkańska, Łukasz Nowak, Aneta Stępniak, Magdalena Nowak, nauczycielka Edyta Świderska i nauczyciel Dariusz LewandowskiDo rywalizacji zgłosiło się 32 uczniów (16 zawodniczek i 16 zawodników). Turniej był prowadzony systemem rosyjskim i stał na wysokim poziomie sportowym. Tenisiści niejednokrotnie pokazywali bardzo efektowne zagrania.
W kategorii dziewcząt najlepiej zaprezentowała się Agata Natkańska (kl. IA1), która nie przegrała żadnego spotkania, zajmując pierwsze miejsce. Drugą pozycję wywalczyła Aneta Stępniak (kl. IIA1), trzecią Magdalena Nowak (kl. IIIF1).
Dobre zawody rozegrały także Paulina Iwanicka z kl. IIB (czwarte miejsce) i Karolina Luty z kl. IIIF (piąte miejsce).
W kategorii chłopców bezkonkurencyjny okazał się uczeń kl. IIC, Kamil Jędrasik, który podobnie jak Agata Natkańska nie przegrał ani jednego meczu, dzięki czemu został zwycięzcą rozgrywek. Na drugim i trzecim miejscu uplasowali się Łukasz Nowak (kl. IID) oraz Mateusz Przybyła (kl. IG).
Duże szanse na wejście do finałowej trójki mieli Karol Tatar z kl. IIB (czwarte miejsce) i Łukasz Grzybowski z kl. IIIE (piąte miejsce).
Na zakończenie organizatorzy wręczyli pamiątkowe statuetki, ufundowane przez dyrektorkę ZSO, Małgorzatę Mróz?Dudę. Uczniowie, którzy zajęli trzy pierwsze miejsca, reprezentowali szkołę w mistrzostwach powiatu w tenisie stołowym, które odbyły się 15 stycznia w Drzewicy.
Mistrzostwa ZSO zorganizowali i przeprowadzili nauczyciele wychowania fizycznego: Izabela Jaciubek, Edyta Świderska i Dariusz Lewandowski.
spi, pe


spi   

Artykuł ukazał się w wydaniu nr 3 (810) z dnia 18 Stycznia 2013r.
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »