tygodnik opoczyński
Ogłoszenia
Wyróżnione
TYNKI GIPSOWE AGREGATEM, cementowo-wapienne, ...
czytaj dalej »

ZATRUDNIĘ ELEKTRYKÓW, POMOC ELEKTRYKA, TEL. ...
czytaj dalej »

@UROLOG dr n. med. K. DĄBROWSKI, USG. WAZEKTOMIA* ...
czytaj dalej »
Baza firm
 
Drzewica

 Żeby przyciągnąć turystów

 

Na zlecenie Urzędu Gminy i Miasta powstał nowy folder promocyjny Drzewicy. Publikacja przybliża turystom atrakcje ziemi drzewickiej i ma ich zachęcić do odwiedzin naszego regionu.
Jak czytamy w słowie wstępnym burmistrza, w folderze znajdziemy informacje dotyczące historycznych korzeni miasta, tradycji kultury ludowej, bazy sportowo?rekreacyjnej i walorów przyrodniczo?krajobrazowych. Wszystko to bogato ilustrowane. Ciekawostką są zdjęcia Drzewicy z lotu ptaka.
Folder wydała firma ?camVERS? z Bydgoszczy, drukując 3000 egzemplarzy ? 2700 w wersji polskiej i 300 w języku angielskim. Z tego, co wiemy, część nakładu już trafiła za granicę.
Publikacja powstała w ramach projektu pn. ?Wydanie folderu i kalendarza promocyjno?informacyjnego gminy i miasta Drzewica?. Jego zakres obejmował wykonanie fotografii do folderu i kalendarza na 2013 rok, opracowanie oraz druk folderu a także wydrukowanie pół tysiąca kalendarzy. Koszt zadania zamknął się kwotą 27.159 zł, natomiast wartość dofinansowania wyniosła 16 tys. zł.
Projekt był współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007?2013, osi IV Leader, działania 413 ?Wdrażanie lokalnych strategii rozwoju?.


pe   

Artykuł ukazał się w wydaniu nr 3 (810) z dnia 18 Stycznia 2013r.
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »