Opoka w Gorzkowicach

Zespół Opoki Opoczno zajął czwarte miejsce w rozegranym 22 sierpnia w Gorzkowicach Turnieju Piłki Nożnej Klubów Abstynenckich

Drużyna Opoki Opoczno

W turnieju wzięło udział osiem drużyn reprezentujących stowarzyszenia abstynenckie z województwa łódzkiego. W wyniku losowania Opoka trafiła do grupy A, w której przyszło jej walczyć z drużynami z Bełchatowa, Łowicza oraz Piotrkowa Trybunalskiego.
Opocznianie zajęli w grupie drugą lokatę i awansowali do małego finału. Mecz o trzecie miejsce z Gorzkoiwcami niestety przegrali 1:4.
Wyniki Opoki Opoczno
Grupa A
Opoka – Przyjaciel Bełchatów 2:0
Bramki dla Opoki: Marcin Gromadzki 2.
Opoka – Pasiaczek Łowicz 4:0
Bramki dla Opoki: Marcin Gromadzki 2, Sławomir Czaja, Mariusz Janik.

Bramka dla Opoki: Konrad Indrychowski.
Opoka Opoczno wystąpiła w składzie: Kamil Lorek, Mariusz Janik, Piotr Anduła, Ireneusz Białecki, Marcin Gromadzki, Jerzy Grabda, Mirosław Jaroszyński, Adam Belica, Remigiusz Łubowski, Sławomir Czaja oraz Konrad Indrychowski.
Zwycięzcą IV memoriału im. Jana Gielca w Gorzkowicach została ekipa z Andrespola, która w finale pokonała drużynę z Piotrkowa Trybunalskiego aż 7:0.

Artykuł ukazał się w wydaniu nr 34 (685) z dnia 27 Sierpnia 2010r.