"Dwójka" podwójnie złota

W środę, 16 października w parku przy Szkole Podstawowej w Skroninie zostały rozegrane mistrzostwa powiatu w sztafetowych biegach przełajowych dziewcząt i chłopców szkół podstawowych

Mistrzowska drużyna dziewcząt z ZSS nr 2

Do rywalizacji przystąpiło 200 uczniów ze szkół podstawowych w Żarnowie, Przyłęku, Wójcinie, Skroninie, Kozeninie, Zachorzowie, Sokołowie, Stoku, Bukowcu nad Pilicą, Błogiem Rządowym, Modrzewiu i Opocznie (SP nr 2 i SP nr 3). W obu kategoriach najlepsza okazała się Szkoła Podstawowa nr 2. Drugie miejsce wywalczyły sztafety Szkoły Podstawowej nr 3.

10. SP w Kozeninie
Skład zwycięskiej drużyny SP nr 2: Kamila Grygiel, Agata Makuch, Roksana Szulc, Anna Szpoton, Joanna Wychowałek, Julia Krzysztofik, Monika Wychowałek, Natalia Głuch, Karolina Adamska. Opiekunką drużyny jest Małgorzata Mijas.

11. PSP Zachorzowie

Skład mistrzowskiej drużyny SP nr 2: Adam Ksyta, Jacek Ocetek, Dominik Pacan, Igor Kowalewski, Jakub Wiatr, Dawid Krzysztofik, Kacper Surgostowski, Maciej Knap, Michał Ksyta. Opiekunem drużyny jest Robert Knap.
Najlepsze drużyny otrzymały puchary i dyplomy, które w imieniu starosty wręczył dyrektor SP w Skroninie. Jacek Stępień.
W poniedziałek, 21 października w Tomaszowie Mazowieckim odbyły się zawody rejonowe. Drużyny z SP nr 2 zakwalifikowały się do finału wojewódzkiego. Dziewczęta zajęły pierwsze miejsce a chłopcy drugie. Gratulujemy!

Artykuł ukazał się w wydaniu nr 43 (850) z dnia 25 Października 2013r.